Jeofinder A-Z Plus 2D Altın Arama Dedektörü İnan Dedektör 0542 522 32 61

Ürün ID97278
Teslimat koşulları1-4 gün
KDV Dahil
34.000,00
 

Açıklama


Anasayfa İçin Tıkla..!!!

Markalar İçin Tıkla..!!!

Sıfır Dedektörler İçin Tıkla..!!!

İkinci El Dedektörler İçin Tıkla..!!!

EVET İDDİALIYIZ ORİJİNAL VE GARANTİLİ DEDEKTÖRLERİ BİZDEN DAHA UCUZ FİYATA SATAN YOK!

ARAYIN UYGUN FİYAT FARKINI BİZİMLE YAŞAYIN! 

TÜRKİYE'NİN EN KAPSAMLI DEDEKTÖR FİRMASI DEPAR DEDEKTÖR'ÜN KARADENİZ BÖLGE BAYİİ SATIŞ MAĞAZASIYIZ.

TOPRAĞIN GİZLİ HAZİNELERİNİ İNAN DEDEKTÖR İLE KEŞFEDİN!

İSTER AL, İSTER SAT, İSTER TAKAS YAP!

HERKESE, HER KESEYE DEFİNE DEDEKTÖRÜ!

İSTER NAKİT İSTER KART İLE ÖDEME İMKANI VARDIR.

PTT KAPIDA KONTROLLÜ ÖDEME & TÜM KREDİ KARTLARINA TAKSİT İMKANI VARDIR!

2D Altın Arama Dedektörü Jeofinder A-Z Plus

Altın arama dedektörü Jeofinder Plus; canlı 2D özelliği sayesinde bulunun hazinelerin, altın ve definelerin ne kadar derinde olduğunu hesaplama özelliği bulunmaktadır.

Altın dedektörü Jeofinder Plus süper fiyatı, altın ayrım özelliği gibi bir çok özelliğe sahiptir. Altın arama cihazı Jeofinder Plus toprak içerisindeki altın ve gümüş paraları küp içerisindeki defineleri bulabilme özellikleri mevcuttur.

Altın arama dedektörü, kaya içerisindeki altını bulabilme garantisi, toprak içerisindeki altın ve gümüş paraları, küp içlerinde de olsa bulabilme özellikleri mevcuttur. Altın dedektörü Jeofinder Plus 2D grafk özelliği sayesinde bulunan altın ve definelerin ne kadar derinde olduğunu hesaplama özelliğine sahiptir.

jeofinder-a-z-plus-2d-altin-arama-dedektoru

Altın arama dedektörü Jeofinder Plus hem yüzeysel hem de derin arama başlıkları ile verilmektedir. Altın dedektörü Jeofinder Plus cihazı satın almak ya da kiralamak için İstanbul/Üsküdar Bağlarbaşı’ndaki 2 katlı büyük mağazamızda deneme ve testlerini yaparak satın alabilir isterseniz kapınızda kontrollerini yaptıktan sonra PTT ödemeli satın alabilirsiniz.

60 farklı dedektör modelleri hakkında bilgi için iletişime geçiniz.

Jeofinder A-Z Plus 2D Altın Arama Dedektörü

Altın dedektörü Jeofinder A-Z Plus; Türkiye’de ilk defa 2 sistem bir arada bulunan teknoloji harikası bir cihazdır. Jeofinder define işaretleri olan bölgedeki define ve hazine tespitinde aynı anda 2d olarak gerçek, canlı, grafiksel tespit ve ayrım yapabilme özelliğine sahiptir.

Altın arama dedektörü Jeofinder A-Z Plus; IP Sayısal Değerde Arama özelliği sayesinde Türkiye’de ilk olma özelliğine sahiptir. Bu sistemde cihaz ,sayısal değerde altın, gümüş, bronz tunç gibi değerli metallerin tüm cinslerin ayrım ve analizini çok yüksek oranda yapabilmektedir.

Jeofinder A-Z Plus 2 başlık olarak verilmektedir. 26×32 ebadındaki beyaz su geçirmez başlıkla hem kayalık hem çalılık alanda size 1.5 metreya kadar gerçek garantili arama imkanı sunmaktadır.

Jeofinder A-Z Plus özellikle derin aramalarda altın, gümüş, bronz mezar odaları ve tünel girişleri aramalarında kullanılan 40×40 ebadındaki derin arama başlığı sayesinde 2 metre net ve büyük eski gömülerde 3 ile 4 metre derinlere kadar tespitler yapabilmektedir.

Jeofinder A-Z Plus dedektör teknolojisi olarak ismi ve markası Türkiye Patent Enstitüsü tarafından firmamızca tescillenmiştir. Jeofinder A-Z Plus; 3.5 TFT renkli ekran olması, arama menüsü kolaylığı, derinlik hesaplama özelliği ve daha birçok farklı özelliği bir arada bulundurması ile Türkiye’ de ilk olma özelliğine sahiptir

Altın Arama Cihazı Jeofinder A-Z Plus

Aynı anda bütün metallerin cinslerine göre renkli 2D canlı grafik tespit yapabilme özelliği ile en ve boylarını anlamamızı sağlamaktadır.

Altın Arama Dedektörü Jeofinder A-Z Plus IP özelliği sayesinde tek tuşta otomatik olarak tüm metallerin cinslerini sayısal değerde tespit ve ayrım yapabilme özelliğine sahiptir.

Jeofinder A-Z Plus ile değersiz metalleri kapatarak ister altın isterse gümüş ve bronz aramalarında kullanım seçeneği ve imkanı sunmaktadır.

Altın arama dedektörü Jeofinder A-Z; ister 2D renkli canlı grafik tespit arama bölümünde olsun isterse IP sayısal arama sisteminde olsun, özellikle madenli ve mineralli topraklarda çok yüksek oranda çalışabilmektedir, aynı zamanda yoğun maden ve mineralli kayaların mineral olduğunu anlamanızı sağlayabilmektedir.

İkinci el dedektör Jeofinder A-Z Plus derinlik tespit özelliği sayesinde bulunan yapının ve objenin ne kadar derinde olduğunu renkli 2D TFT ekranında anlamamızı ve tespit yapmamızı sağlamaktadır.Yorumlar

Diğer Ebatlar

KAMPANYALI ÜRÜNLER