Teslimat Takibi

 

Ürünümün Sipariş Bilgileri E-Mailime gelecek mi?

Siparişinizle ilgili bütün yapılan işlemler size email ile bildirilecektir. Siparişinizin durumunu sitemizde Sipariş Takibi sayfasından takip edebilirsiniz.

 

Ürünüm Cumartesi ve Pazar günleri gider mi?

https://www.inandedektor.com her gün açıktır ve belirttiğiniz tarihte size ulaşması için ürününüz kargoya verilir.

 

Ödemeyi nasıl yapacağım ?

1 - Kredi kartı : VISA veya MASTERCARD'ınızla siparişinizi verebilirsiniz. Kart bilgileriniz 128 bit SSL RapidSSL sertifikasıyla güvence altındadır. Siparişiniz hemen işleme alınacaktır.

2 - Havale / EFT : Siparişinizi tamamlarken Havale / EFT seçerseniz size verilecek hesap numaralarına havale / EFT yapabilirsiniz. Tutar hesaplarımıza geçince e-posta ile bilgilendirileceksiniz. Siparişiniz en erken havale/EFT'yi takip eden ilk iş gününde işleme alınacaktır

 

Adres ve Tarih Değiştirebilir miyim?

Siparişleriniz hazırlanmadığı ve yola çıkmadığı müddetçe bu hakkınız saklıdır. Adres değişikliği siparişiniz yola çıkmadan önce yapılabilir ve ücret talep edilmez.

Garanti ve İptal İade Şartları

ÖNEMLİ UYARI: Sitemizdeki Ürün Fotoğrafları Temsili Olup Özelliklerde Belirtilen ürünler haricinde ürünler gönderilmeyecektir. Bu uyarı ile birlikte Firmamızdan, konuyla ilgili Yasal hiçbir hak iddia edilemez!... Siz değerli inan Dedektör Define Altın Arama Dedektörleri 0542 522 32 61 Satış Mağazası .,müşterilerine duyurulur.

Ürünün İadesi ve İptali Alınmamaktadır.

Gizlilik Şartları

Mağazamıza üye olmak veya ürün satın alımak  için girmiş olduğunuz tüm bilgiler, inan Dedektör Define Altın Arama Dedektörleri 0542 522 32 61 Satış Mağazası , tarafından 3. parti firma veya kişilerle paylaşılmayacaktır. Mağazamız bazı dönemlerde müşterilerine ve üyelerine kampanya bilgileri, yeni ürünler hakkında bilgiler, promosyon bilgileri gönderebilir. Üyelerimiz bu gibi bilgileri alıp almama konusunda her türlü seçimi üye olurken yapabilir ve sonrasında üye girişi yaptıktan sonra hesap bilgileri bölümünden bu seçim değiştirilebilmektedir.

Üye olurken veya ürün satın alırken verdiğiniz tüm bilgilere sadece siz ulaşabilir ve siz değiştirebilirsiniz. Üye giriş bilgilerinizi güvenli koruduğunuz takdirde başkalarının sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

Kredi Kartı Güvenliği

Şirketimiz, alışveriş sitelerimizden alışveriş yapan kredi kartı sahiplerinin güvenliğini ilk planda tutmaktadır. Kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde sistemimizde saklanmamaktadır.