Değişim ve Takas Şartı

Değişim ve Takas Şartı


www.inandedektor.com ‘dan ve başka firmalardan satın aldığınız ürünlerin alım ve takas imkanı vardır kırık bozuk olmamak şartıyla istediğiniz başka bir ürün ile değişim yapabilirsiniz.

 

Değişimini yapmak istediğiniz ürün/ürünleri faturası ile beraber, Sürat Kargo Anlaşma Kodu : 1037 3873 37 İnan Dedektor Tokat  TURHAL bulunan adresimize kargo ücretini karşılayarak kargo firması ile gönderebilirsiniz.

1- Değişim siparişinizdeki ürünlerin toplam tutarı gönderdiğiniz ürün/ürünlerin tutarından yüksek ise kalan tutar NAKİT ÖDEME olarak size yansıtılacaktır.

2- KAPIDA ÖDEMELİ KARGO ÜCRETİ HİZMET BEDELİ DAHİL 30 TL İLE 40 TL'dir. TUTAR FARKI OLAN TÜM KARGOLARA 30 TL İLE 40 TL TL KARGO ÜCRETİ YANSITILIR VE ALICI TARAFINDAN KARŞILANIR.

 

Değişim ve Takas Şartı

Satışa sunduğumuz tüm cihazlar, kargoya teslim edilmek üzere paketlenirken teknik servisimizde kontrolünden geçer.

 

Siparişiniz kargo görevlisi tarafından adresinize ulaştırıldığında, ürünü teslim almadan önce mutlaka dış pakette hasar kontrolü yapın ve herhangi bir hasar gördüğünüz anda "Hasar Tespit Tutanağı" hazırlatın.

Sipariş tesliminden sonra fark ettiğiniz bir hasar durumunda, ilgili kargo şubesiyle hemen iletişim kurmanız ve "Hasar Tespit Tutanağı" hazırlamalarını istemeniz gerekir. Eğer kargo şubesi size bu konuda yardımcı olmuyorsa, lütfen en kısa sürede bizi bilgilendirin.

Hasar Tespit Tutanağıyla birlikte hasarlı ürünü inan dedektör mağazamıza gönderdiğinizde ürün değişim ya da iade işlemleriniz hızla tamamlanır ve size bu konuda bilgi verilir.